E-mailadressen

Hieronder treft u de e-mailadressen aan van de leerkrachten en het onderwijsondersteunend personeel van de school, het algemeen adres van het bestuur en het algemeen adres van de MR.

Schooladres

Pieter Biggestraat 11
3257 AR Ooltgensplaat
Tel: 0187 – 631485
BRIN: 06VD
www.hoeksteen-ooltgensplaat.nl
info@Hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Secretariaat

Mevr. L.J.J. Okker-Braber
secretariaat@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Directie, bestuur, MR

Directeur

Meester Harmen Aalvanger
directie@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Secretariaat bestuur

Mevr. L.J.J. Okker-Braber
secretariaat@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Medezeggenschapsraad

mr@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Leerkrachten

Intern begeleider

Juf Gerda Willemsen
g.willemsen@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 1

Juf Karin Mulders
k.kreeft@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 1

Juf Jolanda Parhan
j.parhan@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 2

Juf Annemieke Ossewaarde
a.ossewaarde@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 2

Juf Lienke Korteweg
l.korteweg@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 3

Juf Elza Polak
e.polak@hoeksteen-ooltgensplaat.nl  

Groepsleerkracht groep 4/5

Juf Maatje van den Hoek
m.vandenhoek@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 6/7

Juf Marjolein van Nieuwaal
m.vandennieuwendijk@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 6/7

Juf Lian Braber
l.braber@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 8

Juf Christina Tadema
c.tadema@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Groepsleerkracht groep 8

Ambulante leerkracht ter ondersteuning combinatiegroep

Juf Ina de Bruin
i.debruin@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Onderwijsassistenten

Onderwijsassistente werkdruk o.a. ter ondersteuning combinatiegroep 4/5

Juf Rianne de Bonte
r.debonte@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Remedial teacher

Juf Ingrid Molders
i.molders@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Onderwijsassistente NPO-gelden voor herstel en ontwikkeling tijdens en na corona

Juf Joyce Duim
j.duim@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

Onderwijsassistente NPO-gelden voor herstel en ontwikkeling tijdens en na corona

Juf Leonie Wolfert
l.wolfert@hoeksteen-ooltgensplaat.nl  

 


DIRECT
CONTACT

Wilt u meer weten over onze school en haar mogelijkheden? Neem dan contact met ons op:

CBS De Hoeksteen
T: 0187-631485
E: info@hoeksteen-ooltgensplaat.nl

COMMUNICATIE VIA PARRO

Mededelingen en foto’s delen we met de app Parro. Geen toegang tot deze app? Vraag er naar bij de leerkracht van uw kind.